gop gaziosmanpaşa ak parti chp iyi parti mhp zafer partisi deva partisi gelecek partisi saadet
DOLAR
18,6336
EURO
19,4066
ALTIN
1.051,84
BIST
4.874,34
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul
°C
İstanbul
°C
°C
°C
°C
°C

Muhammet Uraz Acar

1990 yılında İstanbul'da doğdu. 2006 yılında Plevne Lisesi’nden mezun oldu. Eğitimini Gaziosmanpaşa Üniversitesi İşletme bölümünde tamamladıktan sonra proje yönetimi ile ilgili birçok dernek ve kuruluşta faaliyette bulundu. Acil Durum ve Afet Yönetimi eğitimlerine katıldı. Aynı zamanda deprem araştırma çalışmaları kapsamında Bağımsız Rasathane isimli projesini hayata geçirdi. Web tasarım alanında kendini geliştiren ve çalışan Acar, aynı zamanda Astroloji alanında da eğitimlerini ve çalışmalarını sürdürdü. İş yaşamına bir medya ajansında devam eden Acar, Yıldıztabya Mahallesi'nde ikamet ediyor.

Olmazların Olduğu, Bitmezlerin Bittiği Bir Dönem

08.11.2022
0
A+
A-

Merhaba sevgili GOP Bülteni okurları.

8 Kasım Salı günü Türkiye saatiyle 14:02’de; Boğa Burcu’nun 16 derecesinde bir Ay tutulması gerçekleşecek. Tutulma, Türkiye’den izlenememekle birlikte, bizim hayatlarımızı kişisel olarak etkilemeye devam edecek.

“GIDA TEMİNİ SORUNLARI, GIDA FİYATLARINDA OLAĞANDIŞI ARTIŞLAR…”

Genel olarak dünyaya baktığımızda, tutulma anı haritasındaki Uranüs-Satürn kare açısının etkisiyle; dünyanın farklı ve uzak yerlerinde(Endonezya, Japonya, Alaska hattı gibi) büyük depremlere şahit olabileceğimizi düşünüyorum. Yine bunun dışında, özellikle önümüzdeki altı aylık süreçte; tüm dünyada gıda temini sorunları, tarım alanında yaşanabilecek sorunlar ve gıda fiyatlarında olağandışı artışlar söz konusu olabilir. Dünya çapında ciddi bir ekonomik kriz baş gösterebilir.

“EN ÇOK ETKİLENECEK DÖRT BURÇ: BOĞA, AKREP, KOVA VE ASLAN”

Tutulma, Uranüs ve Kuzey Ay Düğümü ile kavuşumda olduğundan; ilerlememiz gereken konularda beklenmedik ve ani gelişmeleri karşımıza çıkaracaktır. Bu tutulmadan en çok etkilenecek dört burcu; Boğa, Akrep, Kova ve Aslan olarak sıralamak doğru olur. Bir süredir gökyüzünün, adeta halının tozunu alır gibi tabiri caizse sopayla vurduğu bu burçlar; 2022’nin bu son tutulmasıyla kendilerini 5000 metre koşusunda son yüz metreye giren atletler gibi hissedebilir, son bir gayretle yarışı tamamlayabilmek için ellerinden geleni yapmak isteyebilirler. Vazgeçmesinler.

“OLMAZLARIN OLDUĞU, BİTMEZLERİN BİTTİĞİ BİR DÖNEM…”

Genel olarak tutulma etkilerine kişisel haritalar açısından baktığımızda, en ihtimal vermeyeceğimiz şeylerin yaşanabileceği, olmazların olduğu, bitmezlerin bittiği, İkizler Burcu’ndaki Mars retrosunun da etkisiyle gidenlerin döndüğü, yarım kalan hesapların kapandığı, kader çarkının tam kapasite çalıştığı bir dönem olarak nitelememiz; sanıyorum ki yanlış olmaz. Satürn’le kare açı yapan, Merkür ve Venüs’le de dizilimde gerçekleşen tutulmanın etkilerini; bu yazımızda yükselen burçlara göre genel olarak ifade edeceğiz.

Astrolojide yorumlar, daima yükselen burca göre yapıldığından; sizlerden bu yorumları yükselen burcunuza göre okumanızı rica ediyorum.

Ayrıca teknik olarak bakıldığında, her insanın doğum haritasında doğal olarak birbirinden farklı gezegen ve ev yerleşimleri olduğundan; yapacağımız bu tür genel yorumlarda yüzde yüz tutarlılık beklememeniz gerektiğini, tüm dürüstlüğümle en baştan naçizane belirtmek isterim. Bu hatırlatmayı her yazımın başında standart olarak yapmaya devam edeceğim.

Ayrıca çok kısa bir süre içerisinde, astroloji yazılarına göstermiş olduğunuz ilgi için hepinize teşekkürü bir borç bilirim.

Haydi şimdi gelin; Koç burcundan başlayarak tüm yükselen burçların tutulmadan alacağı etkilere sırayla bir bakış atalım.

 

Koç Burcu

Yükselen Koçlar için bu tutulmanın gündemleri; maddi konular, aşk hayatı, çocuklar, hobileri ve sosyal çevreleri olabilir. Bu konularda zorlayıcı etkiler alan Koçlar; ev ve aile hayatı, kariyer, sağlık ve günlük rutinler konusunda ise destekleyici etkilerle işlerini biraz daha kolay ilerletebilirler. Yükselen Koçlara naçizane tavsiyem; hayatlarını bir süre akışına bırakmaları, her şeyi kontrol etmeye çalışmamaları olacak.

 

Boğa Burcu

Yükselen Boğa burçları, tutulmadan en fazla etkilenen iki burçtan biri. Fiziksel anlamda kendilerini beğenmeyebilecekleri, kendi düşüncelerine dahi muhalefet edebilecekleri, yaşadıkları yerden taşınmayı düşünebilecekleri, bir süreçten geçebilirler. Bunların yanı sıra; aile ve ev, ikili ilişkiler, evlilik ve kariyer alanında dönüştürücü bir süreç de yaşayabilirler. Yükselen Boğalara önerim, lütfen bir çıkış yapmadan önce iki kez düşünün sevgili yükselen Boğalar. Öfkeyle kalkan, zararla oturur.

 

İkizler Burcu

Yükselen İkizler için bu tutulmanın konuları oldukça geniş. Kardeşleri, akrabaları, komşuları ve yakın çevreleri, araçları, uzak yerler ve uzak yerlerle iletişim, üniversite, eğitimler, günlük rutinler, sağlık.. Tüm bu alanlarda zorlayıcı etkiler alacak olan yükselen İkizler insanlarına şimdiden mücadelelerinde başarılar diliyorum dersem, sanıyorum abartmış olmam. Lütfen elinizden geldiğince hiçbir işinizi şansa bırakmayın yükseleni İkizler olan dostlarım, benden uyarması. Maddi konulardan ve kariyer hayatından yana alacağınız pozitif etkiyi iyi değerlendirmeniz, size artılar getirebilir; değerlendirin.

 

Yengeç Burcu

Yükselen Yengeç burçları için bu tutulmanın konuları; her türlü maddi konular, ev ve aile hayatı, yaşanan yer, kariyer, sosyal çevre, aşk hayatı, çocuklar ve hobiler. Bu alanlarda zorlayıcı etki alacak olan yükselen Yengeçler; dış görünümleri veya fikirleriyle öne çıkabilir, yakın çevreleri ve akrabaları konusunda güzel haberler alabilir, yeni eğitimlere veya yabancı dil kurslarına başlayabilir, uzak yerlere seyahat edebilir veya uzaklardaki kişilerle iletişime geçebilirler.

 

Aslan Burcu

Yükselen Aslanlar için bu tutulmanın konuları; dış görünüşleri ve fikirleri ile ilgili değişimler, ev ve aile hayatı, yaşadığı yer, ikili ilişkiler, evlilik ve kariyer konuları. Bu alanlarda zorlayıcı etkiler alacak olan yükselen Aslanlar; maddi konular, sağlık, günlük rutinler, evcil hayvanlar ve kafalarının içindeki dünyaya dair destekleyici etkiler alabilir ve keyif alabilecekleri bu konulara kendilerini daha çok odaklayabilirler.

 

Başak Burcu

Yükselen Başaklar için bu tutulmanın konuları; kafalarının içinde sürekli konuşan o ses, yakın çevre, akrabalar ve kardeşler, uzaklardaki kişilerle iletişim, eğitimler, üniversite, günlük rutinler, evcil hayvanlar ve her türlü sağlık konuları. Bu konularda zorlayıcı etkiler alacak olan yükselen Başaklar, aşk hayatı, sosyal çevre, ikili ilişkiler ve evlilik gibi alanlarda pozitif etkiler alırken; kendilerine olan güvenlerini yeniden kazanarak çevrelerinde dikkat çekebilirler. Özellikle dış görünümlerinde değişiklik yapmak isteyen yükselen Başaklar, bu dönemde harekete geçebilir gibi görünüyor.

 

Terazi Burcu

Yükselen Teraziler için bu tutulmanın konuları; her türlü maddi konular, aşk hayatı, çocuklar, hobiler ve sosyal çevre. Bu alanlarda zorlayıcı etkiler alacak olan yükselen Teraziler; günlük rutinler, sağlık, ev ve aile hayatı, yaşadığı yer ve kafasındaki düşünceler konusunda pozitif etkiler alıyor. Dolayısıyla taşınma, bir hastalık yaşanıyorsa tedavi konusunda güzel haberler gibi gündemler ortaya çıkabilir.

 

Akrep Burcu

Yükselen Akrepler için bu tutulmanın konuları; dış görünüşleri ve fikirlerinde değişimler, aile ve ev hayatı, yaşadığı yer, ikili ilişkiler, evlilik ve kariyer. Bu konularda zorlayıcı etkiler alacak olan yükselen Akrepler; yakın çevreleri, kardeşleri ve akrabaları, araçları, aşk hayatı, çocuklar, hobiler, eğitimler, üniversite ve sosyal çevre konusunda ise pozitif etkiler alıyor.  Bu dönemde kendi dış görünüşlerini ve bazı fikirlerini beğenmeyen yükselen Akrepler; bu konularda radikal değişimlere gidebilir, yeni hobilere veya eğitimlere başlayarak bizleri şaşırtabilirler.

 

Yay Burcu

Yükselen Yaylar için de bu tutulmanın konuları, tıpkı karşıt burçları İkizler gibi oldukça geniş. Kardeşleri, akrabaları, komşuları ve yakın çevreleri, araçları, uzak yerler ve uzak yerlerle iletişim, üniversite, eğitimler, günlük rutinler, sağlık.. Tüm bu alanlarda tıpkı yükselen İkizler burcu gibi zorlayıcı etkiler alacak olan yükselen Yay insanlarına şimdiden mücadelelerinde başarılar diliyorum dersem, sanıyorum yine abartmış olmam. Lütfen elinizden geldiğince hiçbir işinizi şansa bırakmayın yükseleni Yay olan dostlarım, benden uyarması. Maddi konulardan ve kariyer hayatından yana alacağınız pozitif etkiyi iyi değerlendirmeniz, size de artılar getirebilir; değerlendirin.

 

Oğlak Burcu

Yükselen Oğlaklar için bu tutulmanın konuları; her türlü maddi konular, aşk hayatı, çocuklar, hobiler ve sosyal çevre. Bu alanlarda zorlayıcı etkiler alacak olan yükselen Oğlaklar; dış görünüşleri, motivasyonları, özgüvenleri, yakın çevre, kardeşler ve akrabalar, her türlü iletişim, ikili ilişkiler ve evlilik konularında pozitif etkiler alıyor. Bu etkileri kullanmak isteyen yükselen Oğlaklar; özellikle ikili iletişimlerini ve ilişkilerini kullanarak istedikleri sonuçlara ulaşmada başarılı olabilirler.

 

Kova Burcu

Yükselen Kovalar için bu tutulmanın konuları; dış görünüşleri ve düşünceleri, ev ve aile hayatı, yaşadığı yer, ikili ilişkiler, evlilik ve kariyer. Bu konularda zorlayıcı etkiler alacak olan yükselen Kovalar; her türlü maddi girişimde, sağlık ve günlük rutinlerde rahat edebilir, kafalarının içindeki o susmak bilmeyen sesle artık oturup uzlaşabilirler. Özellikle psikolojik olarak yükselen Kovaları biraz daha rahat bir dönem bekliyor olabilir diyebiliriz.

 

Balık Burcu

Yükselen Balıklar için bu tutulmanın konuları; yakın çevreleri, kardeşleri ve akrabaları, araçları, sağlık, günlük rutinler, evcil hayvanlar, her türlü iletişim, eğitim ve üniversite konuları ile kafasındaki düşünceler. Tüm bu konularda zorlayıcı etkiler alacak olan yükselen Balıklar; dış görünüş ve düşünceleri ile ön plana çıkabilir, aşk hayatı, ikili ilişkileri veya evlilikle ilgili konularda güzel gelişmeler yaşayabilir, sosyal çevresiyle iyi zamanlar geçirebilir. Bu dönemde yükselen Balıklar, dış görünüşlerini değiştirebilir veya bazı konularda düşüncelerinin doğru olmadığının farkına varabilirler. Bu farkındalıklar yoluyla kendilerini daha kolay dönüştürebilirler.

 

Yazarın Diğer Yazıları
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.